jak zamawiać

 

 

 


Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia,
 przed zamówieniem skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie.REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

Wszystkie prace wykonywane są ręcznie, bardzo często na zamówienie. Informację o czasie realizacji znajdziesz w opisie produktu.

Czas realizacji liczymy od zaksięgowania opłaty na naszym koncie, a w przypadku przesyłki za pobraniem, od dnia potwierdzenia zakupu.

 

Jeżeli potrzebujesz szybszej wysyłki, przed zamówieniem skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie.

WYSYŁKA:

Dostępne są następujące możliwości wysyłki:

  • Kurier DPD – 16zł
  • Paczkomat InPost – 13zł

Po nadaniu przesyłki, wysyłamy informację z numerem listu przewozowego.

PŁATNOŚCI:

Płatności można dokonywać następującymi sposobami:

  •  BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez ING Bank Śląski S.A. 
  • PayPal 
  • przelewem na konto:
    Marcin Skalski, 3 Maja 115a, 32-100 Proszowice
    ING Bank Śląski S.A. 89 1050 1445 1000 0092 0180 1108

REKLAMACJE I ZWROTY:

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271 z 2000r. z późniejszymi zmianami) Kupujący ma prawo odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Szczegóły procedury zwrotu znajdziecie w Regulaminie

Reklamacje należy składać pisemnie na adres mailowy lub pocztowy Kuźni Skały z załączeniem zdjęcia przedstawiającego wykrytą wadę. Produkt można reklamować w ciągu 2 lat od daty otrzymania produktu. W zależności od życzenia Klienta i możliwości, może on zostać naprawiony, wymieniony lub refundowany.

Reklamacji nie podlegają naturalne cechy drewna, takie jak sęki i drobne spękania związane z opalaniem drewna, o ile spękania te nie powiększają się. Szczegóły dotyczące procedury reklamacji znajdziecie w Regulaminie.

 

DANE KONTAKTOWE:

Marcin Skalski Pracownia
ul. 3 Maja 115a, 32-100 Proszowice
e-mail: info@stonsforge.pl
tel: 782 962 012

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.